(+380 44) 209-3282

Модернизация зерносушильных установок

 

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ
для підприємств агропромислового комплексу України

НВП «ЕкоЕнергоКомплекс» є виробником найсучаснішого обладнання для спалю­вання різних видів палива. Пальники та теплогенератори нашого вироб­ництва дозволяють працювати з максимальною ефективністю на природному газі, пропані, бутані, пічному паливі, суміші нафтопродуктів та на пилоподібному твердому паливі.

Багаторічний досвід роботи на ринку енергетичного обладнання дозволив нам розробити власні пропозиції до програми енергетичної незалежності України «Часткове та повне заміщення природного газу в промисловості та комунальній енергетиці».

Реалізація програми в агропромислову секторі
пропонується шляхом:

  • встановлення найновіших газових пальників для одночасної або окремої роботи на природному газі, скрапленому газі, біогазі тощо;
  • переводу зерносушарок на будь-яке рідке паливо з максимальною ефектив­ністю спалюван­ня з використанням повністю автоматичних рідкопаливних або комбінованих пальників;
  • модернізації зерносушарок за рахунок встановлення теплогенераторів на базі зазначених пальників для досягнення максимально ефективного теплообміну та можливості одночасного використання різних видів палива, в тому числі пилоподібного твердого палива.

 

Партнёры:

         


         


    

Новости: